KURUMSAL

Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız için, 2001 yılından bugüne aralıksız helal gıda üretimi gerçekleştiren Aknur Halal Food; donmuş kırmızı ve beyaz et ürünleri (nugget, sosis, hamburger, köfte), donmuş balık ürünleri, donmuş unlu mamuller ve donmuş sebze ürünleriyle oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. 2018 yılında yapılan büyüme yatırımlarıyla Hollanda’nın Oss şehrinde açılan üretim tesislerinde, döner ve mantı grubu ürünlerinin üretimine başlanmış; ürün çeşitliliği daha da arttırılmıştır. Bu ürünler de TS22000 ve Halal sertifikasına sahiptir.

Ana deposu Almanya’nın Heppenheim şehrinde bulunan Aknur Halal Food’un, Viyana ve Belçika’da da bayileri bulunmaktadır. Aknur ürünleri, bu bayilerle entegre şekilde çalışan soğuk zincir frigo sistemli araçlar vasıtasıyla; Viyana, Stuttgart, Belçika, Mannheim, Bremen ve Pulheim’de yer alan 3.500+ noktaya ulaştırılarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Halen 50’yi aşkın farklı ürün ile gurbetçi vatandaşlarımızın memleket özlemini lezzet ve kaliteyle buluşturan Aknur Halal Food; bu misyon doğrultusunda yapacağı yatırımlarla Avrupa’nın her şehrinde market raflarında yerini almayı hedeflemektedir.

Memleket tadında nice lezzetlere...

Bayi

Markette

Ürün

Yıllık Tecrübe